Projektowanie wnętrz Bydgoszcz - biuro-detektywow.pl

Mayari Studio Marika Superson

Mayaristudio.pl to pracownia architektoniczna z Bydgoszczy znana jako projektowanie wnętrz Bydgoszcz. Pracownia specjalizuje się w wykonywaniu projektów wnętrz zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Osoby, które tworzą Mayari Studio zgodnie przyznają, że projektowanie wnętrz to ich wielka pasja. Projekty z reguły dotyczą mieszkań i domów na użytek prywatny, chociaż coraz częściej z usług korzystają również firmy zajmujące się wynajmem. Poza tym w ofercie można znaleźć projekty elewacji budynków, wizualizacje pomieszczeń 3D oraz tak zwany home staging.


Projektując wnętrza firma zawsze zmierza do tego były stylowe i piękne, jednocześnie nie zapomina o tym by były funkcjonalne i użyteczne. Kluczem do uzyskania olśniewającego efektu są drobne detale które połączone razem w całość przewyższają oczekiwania klienta.


W ramach projektu klient otrzymuje realistyczne wizualizacje pomieszczeń oraz wszelkie niezbędne materiały techniczne które są pomocne dla ekipy budowlanej (rysunki techniczne oraz opis). Z punktu widzenia klienta bardzo istotny jest fakt, że projekt zawiera szacunkową wycenę pozwalającą oszacować budżet potrzebny na wykonanie prac remontowych i zakup wyposażenia.