Zestawy hydroforowe warszawa - biuro-detektywow.pl

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZESPOM JAKUB LEDKIEWICZ

ZESPOM - systemy podnoszenia ciśnienia - to firma, specjalizująca się w zestawach pompowych, hydroforowych oraz hydrantowych. Jest to kompleksowa działalność o charakterze handlowo-usługowym. Klienci mogą liczyć na doradztwo, sprzedaż zestawów hydroforowych, produkcję, montaż oraz serwis w czasie eksploatacji. ZESPOM od ponad 35 lat specjalizuje się w systemach podnoszenia ciśnienia wody w zestawach hydroforowych.


Zestawy oferowane przez ZESPOM są stosowane w sieciach i instalacjach wodociągowych, systemach przeciwpożarowych, przepompowaniach ścieków oraz w systemach wykorzystywanych do zarządzania wodami opadowymi. W ofercie znajdziemy także elementy niezbędne w układach automatyki i sterowania. Oferowane zestawy to kompletne w pełni zautomatyzowane urządzenia, które wyróżniają się niewielkim zużyciem energii elektrycznej.


Klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo oraz wysoki poziom świadczonych usług. Mocną stroną firmy jest ogromne doświadczenie zdobywane prawie przez 4 dekady istnienia na rynku.

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZESPOM JAKUB LEDKIEWICZ
Kordiana 87A
04-418 Warszawa
Tel: 605658344
www: http://hydrofornie.pl/