Piece na ekogroszek - biuro-detektywow.pl

HYDRAULIK-KASZUBY

Hydraulik-Kaszuby to hurtownia hydrauliczna, która oferuje pompy ciepła, kotły C.O., kominki, rekuperację oraz klimatyzatory. Poza sprzedażą wyposażenia oferowane jest doradztwo oraz wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji gazowej a także różnego rodzaju usługi związane z systemami solarnymi oraz pompami ciepła.


Firma działa na rynku od 2010 roku. Przy czym od 2013 roku działalność została rozszerzona o działalność hydrauliczną. Klienci decydujący się na towar i usługi od firmy Hydraulik-Kaszuby, mogą liczyć na kompleksową ofertę, na którą składa się merytoryczne doradztwo, bezproblemowy montaż oraz fachowy serwis. Oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i do firm.


Szczególnym obszarem działalności wartym podkreślenia jest technika grzewcza oraz montaż kotłów C.O. Między innymi oferowane są piece gazowe, kotły na pellet, kotły olejowe, kotły elektryczne oraz piece na ekogroszek. Oferowane są wyłącznie sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Klienci w dużej mierze decydują się na kotły firmy MetalFach oraz Defro.

HYDRAULIK-KASZUBY
Wygoda Sierakowska 214A
83-340 Sierakowice
Tel: 512344233
www: http://www.hydraulik-kaszuby.pl/