Tulejowanie koparki - biuro-detektywow.pl

Wytaczanie Marek Patelczyk

Firma specjalizuje się w naprawie maszyn budowlanych. Jedną z częstych napraw jest tulejowanie koparki. Dokładniej mówiąc tulejowanie gniazd koparki w ramionach, łyżkach, siłownikach i szybkozłączach.


Co bardzo istotne, nasze usługi są wykonywane za pomocą mobilnych profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu klient nie musi tracić czasu na przetransportowanie uszkodzonych elementów do warsztatu. Poza oszczędzonym czasem zmniejsza również swoje koszty.


Podczas naprawy mobilna wytaczarka jest montowana na naprawianej maszynie. Proces wygląda w następujący sposób: następuje wytoczenie wybitego gniazda, po czym następuje napawanie oraz powtórne wytoczenie na nominalny wymiar. W efekcie uzyskiwane są oryginalne wymiary otworu, czego efektem jest zastosowanie tulei oraz sworzni pasującej do wymiarów danej maszyny. Przeprowadzenie tej naprawy w sposób prawidłowy pozwala cieszyć się bezawaryjnością przez wiele lat. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności tego zabiegu są rekomendacje od zadowolonych klientów.

Wytaczanie Marek Patelczyk
Armii
83-330 Żukowo
Tel: 889869575
www: http://www.wytaczanie.com/