Anoreksji rzeszów - biuro-detektywow.pl

Wojciech Wolski Psychoterapia

Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego jest prowadzony przez mgr Wojciecha Wolskiego. Pan Wojciech poza niezbędnym wykształceniem dysponuje cennym Doświadczeniem. Mówiąc o wykształceniu, poza ukończeniem studiów wyższych, należy wspomnieć o 4,5 letnim szkoleniu podyplomowym przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, rocznym kursie terapii rodzin oraz przynależności do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego), ponadto terapeuta ukończył wiele szkoleń i treningów z zakresu rozwoju osobistego i terapeutyki.


Oferta gabinetu jest skierowana do osób dorosłych oraz młodzieży. Co bardzo istotne - dobór metody i techniki terapeutycznej jest elastycznie dobierany do konkretnej osoby i problemu. Spotkanie jest tak przeprowadzone aby spotkanie z terapeutą było jedynie początkiem drogi do uzależnienia się od terapeuty i osiągnięcia zamierzonych celów.


Spcejalizacją gabinetu są zagadnienia związane z rozwojem osobistym oraz wypracowywaniem poczucia własnej wartości. Przykładowe usługi to pomoc w leczeniu anoreksji rzeszów, bulimia lub zaburzenia osobowości borderline. Bardzo ważne jest to, że każdy może się zwrócić z praktycznie dowolnym problemem

Wojciech Wolski Psychoterapia
Ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1
35-210 Rzeszów
Tel: 791588824
www: https://www.psychoterapia-wolski.pl/