Kwiaciarnia Sierakowice - biuro-detektywow.pl

Kwiaciarnia Aspi - Sierakowice

Kwiaciarnia Aspi jest zlokalizowana w Sierakowicach, dlatego jest znana jako kwiaciarnia Sierakowice. Jest to niezwykła przestrzeń wypełniona kwiatami oraz artykułami dekoracyjnymi. Panująca tam atmosfera sprzyja kreowaniu nieprzeciętnych kompozycji florystycznych. W kwiaciarni na klientów czeka duży asortyment różnego rodzaju kompozycji kwiatowych. W kwiaciarni oferowane są bukiety, kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe a także zioła i rozsady warzyw.


Między innymi w asortymencie dostępne są kwiaty rabatowe, kwiaty balkonowe oraz chryzantemy. Za wysoką dostępność towaru odpowiada Ogrodnictwo – Roman Kotłowski. Dzięki współpracy z renomowanym gospodarstwem rolniczym kwiaciarnia wyróżnia się szeroką ofertą wysokiej jakości.


Poza sprzedażą kwiatów dopełnieniem oferty są usługi florystyczne. Między innymi w postaci dekoracji ślubnych oraz wykonywania wieńców, wiązanek i bukietów na indywidualne zamówienie. Wysoka jakość usług wynika z dużego doświadczenia personelu, który wyróżnia się ponadprzeciętnym wyczuciem florystycznej estetyki.