Projekt nawadniania - biuro-detektywow.pl

Artcel Sp. z o.o.

Anixol to firma, która oferuje duży asortyment różnorodnych materiałów do budowy systemów nawadniania. Oferta jest ukierunkowana na firmy specjalizujące się montażu systemów nawadniających. Jednocześnie czasami klientami są wymagający klienci, którzy chcą zrealizować system nawadniania, wykorzystując do tego celu lepszy i tańszy sprzęt od tego, który jest dostępny w marketach budowlanych.


Oferowane produkty pozwalają od A do Z zrealizować projekt nawadniania ogrodu lub szklarni przydomowej. W szerokiej ofercie znajdują się między innymi zraszacze, emitery, głowice, rury nawadniające, złączki do rur nawadniających, studzienki zaworowe, agrotkaniny, szybkozłącza i rozdzielacze do kranu oraz pompy do systemów nawadniania. Kropką nad i w szerokiej ofercie jest projekt systemu nawadniania ogrodu, dzięki czemu w jednym miejscu można kupić zarówno potrzebny sprzęt jak i kompleksowy plan zawierający rozmieszczenie poszczególnych elementów.


W efekcie zaopatrując się w jednym sklepie można kupić wszystko co jest potrzebne do montażu systemu nawadniania automatycznego lub ręcznego. Możliwe jest także skonstruowanie zestawu do sterowania nawadnianiem.